O nas

Dlaczego nazwa Ronin Keto Diet.

Ronin to wojownik-samuraj pochodzący ze starożytnej Japonii, który zbuntował się przeciwko swojemu panu i władcy. Wybrał wolność oraz własną drogę życia nie zważając na zakazy i nakazy.

„Każdy jest kowalem swojego losu” – my także mamy wybór. Albo zostaniemy współczesnymi Roninami i sami zadbamy o swój los, zdrowie i przyszłość, albo poddamy się wszechobecnym panom i władcom tego świata, czyli firmom korporacyjnym, które każą nam jeść złe pożywienie, pić złą wodę, a potem musimy leczyć się ich lekami i suplementami diety.

Ale najdziwniejsze jest to, że system państwowy nie próbuje społeczeństwa edukować prozdrowotnie. Być może jest tak, że korporacjom farmaceutycznym, czy takim instytucjom jak ZUS jest to nie na rękę. Jest to niezgodne z ich polityką finansową, dla pierwszych pacjent to klient, a dla drugich czym dłużej żyjemy tym większe generujemy koszty w formie emerytur. Człowiek im wcześniej się zorientuje na czym to polega tym lepiej dla niego. Dlatego my już mamy wybór zapraszamy współczesnych Roninów do świata ketozy i zdrowego stylu życia.

Firma HEMP NAVIGATOR swoim produktem spożywczym zastępującym całodzienne pożywienie o nazwie Ronin Keto Diet proponuje Państwu wejście w świat ketozy, czyli naturalnego pożywienia znanego człowiekowi już w prehistorii ludzkości do czasu kiedy w pożywieniu pojawiły się korporacyjne produkty o maksymalnej zawartości cukrów, specyfiki typu GMO, a wodę zaczęto uzdatniać chemicznie. Inspiracją do stworzenia marki Ronin Superfoods były słowa promotora i twórcy marki Ronin:

„KAŻDY, NAWET BOGACZ BEZ ZDROWIA STAJE SIĘ TYLKO BIEDNYM CZŁOWIEKIEM, RODZIMY SIĘ I ŻYJEMY, ZARABIAMY NA ZAKUP ZŁEJ ŻYWNOŚCI, A W CHOROBIE SZUKAMY POMOCY W NATURZE ALE CZĘSTO JEST JUŻ ZA PÓŹNO”.

HEMP NAVIGATOR
Świętego Huberta 3, 09-408 Płock, Polska

tel. 501 343 307

HEMP NAVIGATOR © 2019. Projekt i wykonanie: HEDEA